OGŁOSZENIA 23 X 2022 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy o misjach i misjonarzach.

1.  Dzisiejsza kolekta  jest przeznaczona na misje. A przed kościołem zbiórka specjalna na wywóz śmieci i opłatę za  wodę na cmentarzu. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii. Będzie ona przeznaczona na zakup węgla potrzebnego do ogrzania probostwa. Za Waszą ofiarność składam szczere i serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję również tym wszystkim, którzy dokonali wpłat na nasze parafialne konto bankowe.

1.  Zapraszamy parafian do uczestnictwa w  na nabożeństwach różańcowych. W naszym kościele różaniec: w poniedziałek, środa, piątek o godz.17.30, wtorek, czwartek, sobota o godz. 7.30, a w niedzielę o godz. 15.00. W przyszłą niedzielę 30.10 br. nabożeństwo różańcowe odprawimy przy kaplicy                      św. Izydora – będzie to uzależnione od pogody.

1.  W pierwszym tygodniu listopada będziemy modlili się za zmarłych.
    W zakrystii można składać zalecki za zmarłych. Podobnie jak w latach ubiegłych za ++ zalecanych zostanie odprawionych 10 Mszy św., część
    w Kościele, a część odprawię prywatnie. Zapraszam na modlitwę za ++ zalecanych w pierwszym tygodniu listopada pół godziny przed Mszą św.

1.  Jutro  odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania. Zapraszam na msze św. oraz na modlitwę różańcową. Przypominam o obowiązku udziału w naszych spotkaniach i na różańcu. Proszę o przyniesienie ze sobą indeksów i deklaracji.

1.  Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek - wspom. dow. św. Antoniego Marii Clareta, bpa

• piątek - ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA

• niedziela - 31 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  Zapraszam do zamawiania intencji mszalnych na nowy rok 2023. Można to zrobić po mszy św. w zakrystii, albo  w kancelarii parafialnej.

1.  Bardzo dziękuję za prace porządkowe wokół terenu naszego kościoła. Dziękuję paniom,  za pomoc w posprzątaniu naszej świątyni. Składam szczere Bóg zapłać.

1.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej. Dzieci prosimy o odbiór obrazków niedzielnych w zakrystii.

+ Wszystkim parafianom życzymy dobrej

niedzieli i błogosławionego tygodnia +